Skocz do zawartości

MgCamd 1.35 - brak w Graterlia OpenPLi IMAGE z 29.06.2013


Gość madree

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam poważny problem z MgCamd'em 1.35. Na oPli mod by Tux 8.3 w E2 PPanels była możliwość przełączenia OSCamu na MgCamd (połowa z was pewnie napisze że OSCAM jest lepszy, no ale w moim przypadku MgCamd okazuje się szybszy i stabilniejszy) , po instalacji Graterlii mam dostęp tylko do OSCAM i nie ma możliwości zmiany - tak jak to było w poprzednich wersjach, zainstalowałem więc oPLi 8.3 mod by Tux - jakimś cudem udało mi się znaleść ten Image na chomikuj, ale podczas próby instalacji mgcamd z E2 PPanels dostaję info  że instalacja nie powiodła się - nie znajduję pliku.

 

Pomocy, bardzo zależy mi na tym aby to własnie MgCamd był głównym emu. Za pomoc mogę zapłacić !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę przeczytać założenie softu. Na temat MgCamd była mowa wielokrotnie na forum. Używamy do tego celu "Szukaj". 35% ostrzeżenia za nieprzeczytane bądź nieprzeczytane ze zrozumieniem założenia przed rejestracją i niesprawdzenie forum przed dodaniem posta. Tutaj dbamy o porządek, niepowielanie tematów, dzięki czemu forum jest przyjaźniejsze dla użytkownika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...