Skocz do zawartości

BSLA z wyswietlaczem LFD


prychol

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Posiadam nbox 5800 BSLA (recorder), ale z wyświetlaczem LFD  (LED).

Zaktualizowałem Graterlię do najnowszej wersji, tj. 2017.04.25, doinstalowałem plugin FrontPanel v 2.0

i na wyświetlaczu mam teraz 4 pionowe kreski zamiast zegara. FrontPanel wykrywa mi wyświetlacz jako VFD i pewnie stąd jest ten problem.

Przed aktualizacją miałem Graterlię z lutego 2017 i było wszystko OK.

Zależy mi na tym wyświetlaczu, gdyż lepiej widać na nim godzinę.

Przeszukałem forum, ale nie znalazłem odpowiedzi jak sobie z tym poradzić.

Mógłbym liczyć na pomoc?

Z góry dziękuję:))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za szybką odpowiedź:)

Zmieniłem tam wpis na taki:

led=on

vfd=off

zrestartowałem GUI i bez zmian. Zrobiłem restart odbiornika i teraz mam cały czas LOAD na wyświetlaczu:)

Będę musiał przeinstalować wszystko od nowa (już kolejny raz od dwóch dni:)) i będę próbował dalej:)

 

edit:

Ponownie zainstalowałem Graterlię i wszystko grało, ale gdy znów dokonałem zmiany w tym pliku i zrestartowałem odbiornik, ten już nie wstał, tzn. LOAD na wyświetlaczu i brak reakcji.

Plik edytowałem w notatniku po zalogowaniu się do dekodera przez WinSCP, może tu jest przyczyna ?

 

edit2:

No i sukces:))) Kolega @Tata61 dobrze podpowiedział, tylko ja edytowałem plik w wewnętrznym edytorze WinSCP a trzeba było to zrobić w Notepad++

(gdzieś, kiedyś na jakimś forum wyczytałem, że zwykły notatnik zmienia strukturę pliku i pewnie dlatego to ciągłe LOAD po restarcie :)))

Ogółem kilka straconych godzin, kupa nerwów, kilkanaście razy wgrywanie Graterlii, a wszystko przez notatnik:))))

 

Dziękuję jeszcze raz za pomoc:)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...