Skocz do zawartości

Nbox BSKA - problem z bootem


Gość rufus66

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Coś mnie podkusiło i popsułem,a mianowicie:

Miałem wgranego boota (Nbox5800 Duo_Multiboot_v2 Multi MAC 09_2013) z image w nad graterlia na penie też graterila,a że nbox zaczął się w kółko resetować zacząłem kombinować z bootami ,i efekt taki ze w tej chwili nie mam nić. Wgrywałem różne booty,image wszystko co przeczytałem na forum.Da się jakoś to odkręcić. Proszę o pomoc. Przy wgrywaniu bootów / image wszystko się wgrywało bo wyświetlacz pokazywał wszystko że jest OK .Przy uruchamianiu ciemność i nic nie startuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Witam.Coś mnie podkusiło i popsułem,a mianowicie:

Miałem wgranego boota (Nbox5800 Duo_Multiboot_v2 Multi MAC 09_2013) z image w nad graterlia na penie też graterila,a że nbox zaczął się w kółko resetować zacząłem kombinować z bootami ,i efekt taki ze w tej chwili nie mam nić. Wgrywałem różne booty,image wszystko co przeczytałem na forum.Da się jakoś to odkręcić. Proszę o pomoc. Przy wgrywaniu bootów / image wszystko się wgrywało bo wyświetlacz pokazywał wszystko że jest OK .Przy uruchamianiu ciemność i nic nie startuje.

forum.dvhk, pkteam.pl

Witam.Coś mnie podkusiło i popsułem,a mianowicie:

Miałem wgranego boota (Nbox5800 Duo_Multiboot_v2 Multi MAC 09_2013) z image w nad 8.6 na penie hyperiona,a że nbox zaczął się w kółko resetować zacząłem kombinować z bootami ,i efekt taki ze w tej chwili nie mam nić. Wgrywałem różne booty,image wszystko co przeczytałem na forum.Da się jakoś to odkręcić. Proszę o pomoc. Przy wgrywaniu bootów / image wszystko się wgrywało bo wyświetlacz pokazywał wszystko że jest OK .Przy uruchamianiu ciemność i nic nie startuje

To w końcu co miałeś wgrane?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...