Skocz do zawartości

Na wyświetlaczu cały czas napis Load i nic się nie dzieje


Gość solox011

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

mam taki problem z tunerem BSKA chodził do czasu aż w pewnym momencie zatrzymał się obraz i po restarcie już się system nie uruchomił.

Na wyświetlaczu po włączeniu wyświetla się cały czas napis load system wgrany do pamięci NAND.

Wgrywałem ponownie system wszystko przebiegło w porządku na końcu instalacji pojawił sie komunikat OK i po restarcie dalej to samo wisi napis Load.

 

Pomocy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie przestawiło ci się przy okazji z czego ma bootować albo czy wróciłeś do bootowania z nand po wgraniu? Sprawdź czy system wstanie z USB.

 

Nie, ustawiłem botowanie z NAND i to samo, tylko jak zrobię teraz system na USB jak nie mam połączenia z tunerem przez Putty chyba że jest jakiś inny sposób.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Mam ten sam problem. Tuner po paru latach zaczął się sam resetować i teraz przy bootowaniu widnieje napis LOAD. Udało ci się poradzić z problemem?

Spróbuje z tym obrazem zrobić tak jak radzicie ale dam jeszcze zdjęcie kondensatorów. Dwa jamicon wyglądają na wypukłe, zastanawiam się czy to może być powód.

 

 

Wstaw obrazek zgodnie z regulaminem

 

2016-12-08_15-09-50.thumb.jpg.de1110154399850481052ed1b909d8c1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za pomoc, wymienię kondensatory i napiszę czy zadziałało.

 

Wymieniłem 2 wypukłe kondensatory i tuner śmiga. Chciałem wszystkie jamicony wymienić ale niestety nie mam odsysacza cyny i mi ciężko było wkładać nowe kondensatory bo cyna od razu zastygała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko wymiana całości newralgicznych kondensatorów przyniesie pożądane efekty. Te 2 wypukłe były w agonii ale na pewno pozostałe nie trzymają już wartości i lada moment może być identyczna sytuacja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...