Skocz do zawartości

Aktualizacja nbox [pomoc]


Gość pado

Rekomendowane odpowiedzi

Jako, że w tym wątku piszemy co chcemy to zaryzykuje i zapytam o pomoc przy aktualizacji czarnego nboxa z graterlią. Co prawda nie jestem kompletnym "świeżakiem" i potrafię zrobić proste rzeczy (aktualizacja listy kanałów, połączenie się z tunerem poprzez kompa (oscam, putty itd), drobna konfiguracja oscama, wgranie picon itp) ALE aktualizacji jeszcze nie robiłem- od sierpnia tuner już mi się sam nie aktualizuje i wiem,  że jest to spowodowane wielkimi aktualizacjami, które trzeba zrobić przez terminal,a nie z poziomu tunera...

Dlatego moje pytanie, czy ktoś mógłbym mi pomóc (przez priv, a nawet osobiście (woj. śląskie, Będzin, Katowice, Sosnowiec , Dąbrowa Górnicza itp) przy aktualizacji - pokazać, napisać jak dla dziecka jak to zrobić? Ot boje się uwalić na amen tuner...

Dzięki za wyrozumiałość...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skoro od sierpnia nie masz aktualizacji więc raczej jak pociągniesz je z opkg to będzie problem :)

najprościej to wgraj sobie obraz od nowa :)

obraz do pobrania tutaj http://openpli.xunil.pl/data/_uploaded/file/ADB5800xx_Graterlia_nand.tar.gz

instrukcja wgrywania tutaj http://nbox.xunil.pl/index.php/FAQ#mozTocId277700

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tuner czarny nbox z dyskiem, ADB5800, z prockiem BZZB, kupiony od polecanego tu sprzedawcy, czyli był jakoś przerabiany (wymiana procka?)

system w NAND

 

 

UPDATE:

 

udało się,  z ogromną pomocą użytkowanika Matzg bo oczywiscie nie obyło się bez problemów z pilotem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...