Skocz do zawartości

Różnice w wyświetlaniu EPG


pablocool

Rekomendowane odpowiedzi

 

Witam Dużo nagrywam i problem jest dla mnie zastanawiający.

 

 

Dlaczego w graterlii nazwa audycji w EPG jest taka pełna i jest to o tyle fajne, że z taką nazwą podczas nagrywania powstanie plik na dysku:

 

 

ndYArKgSkgCxWNscOkfo1oa5ktgwOQbXmJaphqR644M?size_mode=3&size=1024x768EPG%20graterlia.PNG?dl=0

 

 

Podczas gdy w openpli 4.0 na vu solo2 częśc nazwy audycji ląduje w opisie i w efekcie powstanie enigmatyczne nagranie o nazwie pliku Allo Allo.ts

 

 

f3P3kveR4C2s3ZChKA7DYQFDUXPH4AgktS8QKk3i-44?size_mode=3&size=1024x768EPG%20vusolo2.PNG?dl=0

 

 

W vusolo2 mam stary skin autorstwa herpoi który lubię. W graterlii zostawiłem już ten domyślny bo jest podobny. Czy to wina skina czy jakiegoś ustawienia w systemie? Nie mogę znaleźc:(

Przerzuciłem epg.dat z jednego dekodera na drugi i odkryłem że to nie ma związku z crossepg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DZięki, wiem gdzie lądują nagrania. Zastanawia mnie jak zrobić by na vusolo2 w openpli też była nazwa audycji długa (z kawałkiem opisu). Nagrania tu nie mają nic do rzeczy wiem że można zmienić nazwe timera ale jednak jest to mniej wygodne niż po prostu długą nazwę w EPG która finalnie będzie nazwą pliku. herpoi pomóż:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie kwestia skórki, szukaj tak jak ci @matzg powiedział. Jest tam opcja dotycząca tego jak mają wyglądać nazwy nagrań (patrz załącznik), oczywiście przy założeniu że na VU też masz OpenPLi. Nie wiem jak jest na innych softach.

grab.thumb.jpg.aaf715568490d7aea60340d7362fb72c.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ciekawy problem. Ani restart ani przebudowanie epg przez crossepg nie pomaga. Później sprawdzę GraphMultiEPG. Nie mam czasu zagłębiać się w logikę poszczególnych elementów softu dlatego tak sprawdzam na czuja.

 

edit

To jednak wina crossepg :| W graterlii jest 0.6.2 a na vusolo2 w openpli 4.0 jest 0.8.1. Wcześniej źle to robiłem bo przerzucałem ext.epg.dat z graterlii do vusolo2 jako epg.dat ale miałem zaznaczone by crossepg przeładowywał epg przy starcie systemu w efekcie miałem nadpisane epg z graterlii. Wyłączyłem opcje wgrałem ext.epg.dat z graterlii reboot -f bo restart spod pilota spowodowałby że enigma2 nadgrałaby mój epg.dat i na vusolo2 pojawiły się długie nazwy. Co nie zmienia faktu że i tak nie wiem co z fantem zrobić.

 

Scalono. Edytuj posty

 

Dobra mam rozwiązanie a raczej workaround. Trzeba skopiować binarki z /usr/crossepg z 0.6.2 do 0.8.2. Zdaje się że wystarczy crossepg_dbconverter

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...