Skocz do zawartości

Problem z zaplanowanym nagrywaniem - plik 0MB


Gość xcccx

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem z nagrywaniem na nBoxie, a dokładniej zdarza się że nagrania mają 0MB pomimo tego iż nagrywanie trwało (wnioskując po migającej diodzie).

Problem nie występuje cały czas, lecz przeglądając historię kilku nagrań co najmniej dwa nagrania mają po 0MB.

A także na innym boxie przy zaplanowanym nagrywaniu kilku odcinków pod rząd nagrał się tylko jeden, a reszta już nie (czyli miały po 0MB).

Nboxy z najnowszą gratelią + oscam z webifem + pendrive/dysk montowany na /hdd.

 

Czy spotkał się ktoś z takim problem lub ewentualnie wie jak się z nim rozprawić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z nagrywaniem na nBoxie, a dokładniej zdarza się że nagrania mają 0MB pomimo tego iż nagrywanie trwało (wnioskując po migającej diodzie).

Problem nie występuje cały czas, lecz przeglądając historię kilku nagrań co najmniej dwa nagrania mają po 0MB.

A także na innym boxie przy zaplanowanym nagrywaniu kilku odcinków pod rząd nagrał się tylko jeden, a reszta już nie (czyli miały po 0MB).

Nboxy z najnowszą gratelią + oscam z webifem + pendrive/dysk montowany na /hdd.

 

Czy spotkał się ktoś z takim problem lub ewentualnie wie jak się z nim rozprawić?

 

owszem, mam pomysł.

dostaniesz na PW link do pliku do testów wraz z instrukcją co zrobić.

potem napisz, czy to poskutkowało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

To bardzo dziwne ja już dawno zapomniałem o tym problemie musi wypowiedzieć się guru w tych sprawach @AbrahaM  ;)

 

wilk się zgłasza.

 

Ten błąd (a w zasadzie para błędów, w dwóch różnych miejscach) przyczynił się do pojawienia przedwczesnej siwizny na mych skroniach, a o całej historii poszukiwania "co jest grane" można by napisać rozprawę habilitacyjną.

 

Sumując:

Nagrania o zerowej długości nie powinny mieć miejsca, gdyż jedyne dwa znane nam błędy które mogły to powodować zostały usunięte. Jeden był po stronie OSCam'a, drugi po stronie komponentów systemu. W zaktualizowanym GOS musi być aktualny OSCam i aktualny komponent który wymagał zmiany by błąd usunąć.

 

Aczkolwiek od tego są możliwe dwa wyjątki

1) ktoś na własne życzenie używa "złego" OSCama wgranego jako oscam_user, GOS będzie go używał, a nie aktualnego dostępnego w repo,

2) ktoś używa adb 5800 BZZB z modchipem, który nie posiada zaktualizowanego sterownika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...