Skocz do zawartości

Klient OScam - niektóre kanały ścinają


Gość belialek

Rekomendowane odpowiedzi

  W dniu 13.10.2015 o 16:47, belialek napisał(a):

Witam,

 

Czym może być spowodowane freezowanie niektórych kanałów tego samego operatora z tej samej karty? Przykładowo C+ śmiga idealnie a Eleven co chwila łapie zwiechy... OScam jako klient serwera CCcam.

 

krótko:

1) bez logów nie da się postawić żadnej diagnozy.

2) cccam to (nie rozwijane i nie poprawianie od dawna) zuooooo, włącznie z tym, że cccam potrafi paść gdy dostanie określone dane z oscama.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, chodziło mi o protokół CCcam - mój błąd :) W załącznikach logi i moje konfigi - oscam.services wygenerowane przez generator online (nie wiem czy nie trzeba tam coś dopisać, bo są puste pola provid i srvid). Pliki oscam.provid, oscam.tiers, oscam.ratelimit, oscam.whitelist są u mnie puste.

 

Najbardziej mnie zastanawia, dlaczego niektóre kanały w ramach jednej karty działają a niektóre nie... Jeszcze rozumiałbym jakby WSZYSTKO nie działało/ścinało, ale tak?

logi.txtPobieranie informacji ...

oscam.conf.txtPobieranie informacji ...

oscam.dvbapi.txtPobieranie informacji ...

oscam.server.txtPobieranie informacji ...

oscam.services.txtPobieranie informacji ...

oscam.srvid.txtPobieranie informacji ...

oscam.user.txtPobieranie informacji ...

logi.txtPobieranie informacji ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...