Skocz do zawartości

Brak obrazu ale dzwięk jest


Gość rebrov

Rekomendowane odpowiedzi

Witam raz jeszcze, problem dotyczy obrazu - po dokonaniu jakiś zmian podejrzewam w opcjach i restarcie przestał wyświetlać się obraz natomiast dźwięk jest. Działa tak na wszystkich kanałach również FTA. Kiedyś już coś takiego miałem ale jakoś doszedłem do tego.

Dziś już trochę się męczę. Instalacja wszystko jest sprawne, bo mam wgrane w nand i wszystko gra natomiast system na penie na którym najbardziej mi zależy obrazu nie wyświetla.

 

Co może być spowodowane nie wyświetlaniem obrazu?

 

p.s. Sorry za ostatni post - pisałem na smartfonie dlatego taki nie spójny

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

df -h

/dev/root                14.3G      5.8G      7.8G  43% /
tmpfs                    47.9M      8.0K     47.9M   0% /ram
/dev/root                14.3G      5.8G      7.8G  43% /dev.static
tmpfs                    47.9M      8.0K     47.9M   0% /dev
tmpfs                    47.9M         0     47.9M   0% /dev/shm
tmpfs                    47.9M     16.0K     47.9M   0% /tmp
/dev/sda1                14.3G      5.8G      7.8G  43% /hdd

 

na HDMI testowałem rózne warianty i ciągle to samo.

Ustawienia anteny w porządku bo mam wgrane w nand i działa tylko na USB przestało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

- po dokonaniu jakiś zmian podejrzewam w opcjach i restarcie przestał wyświetlać się obraz natomiast dźwięk jest

...

na HDMI testowałem rózne warianty i ciągle to samo.

Ustawienia anteny w porządku bo mam wgrane w nand i działa tylko na USB przestało

 

Możliwe , że wyjście w nboxie przełączyło ci się na SCART. Napisałeś, że sprawdzałeś tylko po HDMI

Jak mnie pamięć nie myli spróbuje tak:

 

Parę razy profilaktycznie daj klawisz back (aby wyjść z podmenu jak przypadkiem nie wszedłeś )

potem zielony ,potem zolty , potem numer 2 - powinno przełączyć ci wyjście na hdmi i rozdzielczość 720p

 

Jak zadziała sprawdź jeszcze ustawienia audio/wideo i popraw rozdzelczość na prawidłową aby po restarcie nie włączył ci się dekoder znowu na SCART.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...