Skocz do zawartości

oscam nie dekoduje


Gość tipsntrix

Rekomendowane odpowiedzi

Gość tipsntrix

Witam, po podniesieniu Graterli do najnowszej wersji mam problem z oscam-em. Nie dekoduje przy prawidłowych konfigach.

19:58:18.257   4B15F8 c plain dvbapi-client granted (dvbapi, au=off)
19:58:18.261   4B15F8 c [DVBAPI] Detected /dev/dvb/adapter0/demux0 Api: 0, userconfig boxtype: 0

log tak się kończy w oscamie i nawet przy próbuje przełączania nie ma że np "not found" nic się nie dzieje.

Konfigi mam zgrane  i są identyczne jak miałem w poprzedniej wersji graterli i tam działały. Może ktoś podpowiedzieć gdzie szukać problemu?

 

dzięki pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, po podniesieniu Graterli do najnowszej wersji mam problem z oscam-em. Nie dekoduje przy prawidłowych konfigach.

19:58:18.257   4B15F8 c plain dvbapi-client granted (dvbapi, au=off)
19:58:18.261   4B15F8 c [DVBAPI] Detected /dev/dvb/adapter0/demux0 Api: 0, userconfig boxtype: 0

log tak się kończy w oscamie i nawet przy próbuje przełączania nie ma że np "not found" nic się nie dzieje.

Konfigi mam zgrane  i są identyczne jak miałem w poprzedniej wersji graterli i tam działały. Może ktoś podpowiedzieć gdzie szukać problemu?

 

dzięki pozdrawiam

 

sprawdź wszystko jeszcze raz, ma obowiązek wszystko działać, skoro działało wcześniej,

skoro nie ma not found, to wygląda że oscam nie odnotowuje nawet próby przełączenia kanałów,

coś masz namieszane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co sprawdzać,świeży soft wgrany ponownie i to samo:( , zmieniłem oscam-a na 9300 i bez zmian

 

wszystko po kolei?

albo źle wgrałeś konfigi (np. edytowałeś je po drodze pod windows),

albo coś przestawiłeś, np. ustawienia czytnika,

albo źle ustawiłeś odbiornik, (głowice, czy przełączenie w tryb pracy bez głowic do odtwarzania nagrań czy korzystania z drugiego odbiornika),

 

nie ma możliwości, żeby konfig który działał wcześniej, przestał działać, musiało coś zostać zmienione, tym bardziej po wgraniu antyku 9300...

 

edycja: zacznij od sprawdzenia listy kanałów, a najlepiej złapania jej "z nieba" przy pomocy GOS-Managera

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...