Skocz do zawartości

Kilka pytań


Gość piotr.pot

Rekomendowane odpowiedzi

Gość piotr.pot

Witam,

Użytkuję mod tux od jakiegoś czasu i jestem bardzo zadowolony z porządku jaki reprezentuję i w ogóle jego działania. Nasuwa mi się jednak kilka pytań:

 

1) Czy testowaliście na nim pracę na dwóch głowicach? Ja nimo podłączenia obu do osobnych portów w quadzie i mimo że każda z głowic osobno działa (wyłączam drugą) nie mogę go zmusić do nagrywania jednego a oglądania drugiego kanału.

 

2) Czy jest szansa na utworzenie "1-przyciskowego" skrótu do ustawień sleep? Fajnie byłoby nie przebijać się przez całe menu tylko jednym kliknięciem ustawiać minuty lub przynajmniej wyświetlać ekran ustawień sleep.

 

3) Czy ten soft obsługuje PiP? Jeżeli tak to jak go włączyć?

 

Dziękuję za odpowiedź i włożoną pracę,

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Głowice obie obsługują nowe oscamy. np wersja 8182

2. Nic mi nie wiadomo. Zapewne nie teraz bo są ważniejsze sprawy

3. Nie. Był okres ze pracowano nad PIG (picture in graphics) lecz stan techniczny wielu nboxów (kondensatory i zasilacze) wyklucza powszechne uzycie. JAk na razie problem jest znany i dość powszechny. Puki co unikać PIG

 

PS. Zapraszam wszystkich wdzięcznych do:

 

http://forum.xunil.pl/index.php/topic,28.msg4059.html#new

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W AssignButton, odpowiednio nowym, jest SleepTimer. Wszystkie wersje obsługi pilota są tutaj: http://forum.xunil.pl/index.php/topic,292.0.html - tylko w wersji RAW nie ma przypisania SleepTimera. Po prostu znajdź odpowiednią wersję :)

 

 

Dwie głowice działają mi od zawsze. Do tego musi być oscam a nie mgcamd, czy inne wynalazki. Wersja ... 7119, 7770, 8182 i 8641/8642 - na tych na pewno działa, testowałem. W konfiguracji ma być boxtype=none, nie wiem jak przy innych ale np. przy qboxhd na pewno się sypie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...