Jump to content

TomEk

Members
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Dziękuję za odpowiedzi. Zabierałem się z rok temu za aktualizację softu, ale nie mogłem znaleźć dokładnego tutoriala z tym jak to zrobić, a teraz to nawet nie mogę czasu znaleźć by się w to zagłębiać. Mam nawet pobrany najnowszy soft ale tak jak pisałem wyżej nie mam na nic czasu i nie chcę popsuć tunera.
 2. Witam ponownie. Być może to głupie pytanie, ale jak wyedytować z poziomu pilota źródło aktualizacji ? Chciałem zmienić adres, ale nie wiem jak skasować stary wpis. Przy próbie wpisania nowego adresu dodaje mi nowe znaki ale nie da się skasować tych niepotrzebnych.
 3. Dziękuję za informację. Spróbuję się za to zabrać, ale muszę się dobrze wczytać w forum by nie zepsuć tunera 🙂
 4. Myślałem jeszcze nad tym, czy nie odinstalować vsftpd z poziomu tunera i nie zainstalować od nowa przez usb. Czy jeżeli pobiorę paczkę z https://openwrt.pkgs.org/18.06/openwrt-packages-x86_64/vsftpd_3.0.3-2_x86_64.ipk.html, mogę ją zainstalować przez usb w GOS ? Przepraszam za (być może) głupie pytania, ale jestem kompletnie "zielony" jeżeli chodzi o GOS.
 5. Witam wszystkich. To mój pierwszy post na forum, ponieważ nie mogę sobie poradzić z problemem. Od kilku tygodni jestem posiadaczem nboxa ADB 5800SX z zainstalowanym systemem GOS. Moim problemem jest to, że nie znam haseł dostępu do tunera, ponieważ poprzedni właściciel tego tunera nie zapisał ich po zmianie. Próbowałem łączyć się przez telnet, ssh, ftp. Jedynie mogę połączyć się z tunerem przez webif. Czy jest jakiś sposób, by zresetować hasło do FTP?
×
×
 • Create New...