Jump to content

w.klik.d@gmail.com

Members
 • Content Count

  7
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About w.klik.d@gmail.com

 • Birthday 01/01/1004

Converted

 • Gender
  Male
 1. Trochę mnie dziwi ta odpowiedź. Przecież Youtube działa bez zarzutu, A Netflix jest porostu inną stroną. Nie zauważyłem aby poprzez http wymagał coś więcej niż Player. Jeżeli chodzi o "wydajność" sprzętu to jestem spokojny skoro Youtube daje radę w Full hd. Zresztą Netflix ma szeroką gamę rozdzielczości.
 2. Dzieki. Co musiałbym kupić (jaki tuner) pod e2 aby można było zrealizować ten pomysł oglądania Netflix ? (tuner musi obsługiwać uniicode).
 3. Posiadam tuner nbox bsla 5800sx Problem jak wyżej
 4. Czy istnieje możliwość dobudowania wtyczki (na wzór youtube) dla serwisu netflix w Enigma2? Czy wymaga to abonamentu Premium? P.s. Czy poniższe problemy są ogólne i czekają na poprawkę ? 1 problem z brakiem uśpienia hdd 2.błąd wtyczki (niedostępna) TempFanControl. Czy jest to większy problem, czy nie jest potrzebna (wykonałem instalacje od podstaw). Jak ewentualnie ją usunąć, Bo nie jest nigdzie widoczna.
 5. Nie testowałem po 20.03.2018. Zajmuje to dużo czasu. Czekam na informację że problem został rozwiązany. Maila pisałem. Na Forum też umieściłem posta i żadnej odpowiedzi poza dopytkami o logi (opis szczegółowy problemu i kroki dokładnie opisałem. Nazwa tunera też była podana w temacie.). https://forum.xunil.pl/index.php/topic,3755.msg50748.html#msg50748 P.s. Włączyłem się do dyskusji aby pomóc zgodnie z tematem. :) Miło mi że istnieje pełny kontakt z twórcami na forum. Może powinienem był kontynuować temat, ale wyszło inaczej Proszę o informację czy zgodnie z sugestią wersja z 28.03.2018 rozwiązuje problem z zawieszaniem przy ustawianiu tunera na UNCABLE ? Pozdrawiam w.klik.d@gmail.com
 6. Pisałem w tym temacie na forum, ale zostałem całkowice olany. Tylko głupie komentarze typu zamieść zdjęcia itp a w treści problem został szczegółowo opisany. Mogę Ci powiedzieć, że nowa wersja softu (z lutego czy marca nie procuje z konwerterami unicabel (Mój tuner to BSLA - 5800). Problem (narazie) chłopaków przerasta. Coś pokpili przy aktualizacji. Rozwiązałem problem następująco: Zaintalowałem nowy soft poaktualizowałem i zapisałem konfigurację (backup) na dysk twarty (którać opcja w menu). Potem wgrałem starą wersję softu (2016 czy początek 2017) i przywróciłem ustawienia z backup (wciągnął sobie aktualne adresy potrzebne do działania) Potem konfiguracja UNICABLA i działa. Listy programów co prawda nie aktualizują się automatycznie, ale to zawsze można wgrać ręcznie. TU UMIESZCZAM PRZESŁANIE DO TWÓRCÓW GRATERLI. POPRAWCIE CO ZEPSULIŚCIE W OSTATNIEJ WERSJI (USTAWIANIE TUNERÓW NA UNICABLE BO SIĘ ZAWIESZA). Głowica BZZB działa na wszystkich kanałach. Starsza nie potrafi zdekodować programów HD.
 7. Pisze tego mała nie z wyrzutami lecz w celu przekazania informacji i prośby o pomoc. Problem wystąpił w trakcie aktualizacji poprzedniej wersji z menu tunera. Po aktualizacji następował ciągły restart po wyświetleniu na wyświetlaczu error 0. Zainstalowałem wiec wersje z usb. Instalacja przebiegła bezproblemowo. W trakcie konfiguracji tunera zawsze następuje zawieszenie przy wyborze trybu-zaawansowany i próbie zmiany LOF na UNICABLE na którymkolwiek tunerze. Wówczas jedyny sposób to power off. Próba zaciągnięcia ustawień z backupu poprzedniego systemu daje również error 0 i restartowanie w kółko. Podejrzewam że problem jest gdzieś w sterowniku. Tylko ze do tej pory wszystko działało. Proszę pomoc. Może da się jakoś rozwiązać ten problem z palca (modyfikacja ustawień w nims.0 i nims.1 w etc/enigma2/setngs jest całkowicie ignorowane przy starcie systemu) P.S. Po stworzenie backupu wersji po konfiguratorze i próbie przywrócenia występuje error na wyświetlaczu (ale bez numerka) i zawieszenie tunera. Po restarcie powrót do konfiguratora. Zauważyłem też ze przy pierwszym uruchomieniu nie mogę wykonać sysupdate (error) i potem każdy opkg.... (error). Dopiero po restarcie tunera da się uruchomić sysupdate ale bez reszty. Dopiero kolejne wywołanie sysupdate i uzyskaniu komunikacie że jrst aktualny da się wykonać kolejny krok. Dzięki za poświęcony czas
×
×
 • Create New...