Jump to content

Pomoc dla świeżaka

Recommended Posts

Myślę, że najpierw doczytać trzeba licencję.
Później zadaj sobie pytanie skąd jest myupdater....
Na koniec myślę, że odpowiedź znajdziesz sam 🙂

• 2 months later...
  • Replies 3.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Szczerze Ci napiszę, że nie przypominam sobie, aby poprawnie działało to z poziomu MENU. Zbyt dużo czasu upłynęło, abym mógł napisać, dlaczego tak było. W GOS zawsze preferowany był terminal. Jest

Posted Images

Witam ponownie.
Być może to głupie pytanie, ale jak wyedytować z poziomu pilota źródło aktualizacji ?
Chciałem zmienić adres, ale nie wiem jak skasować stary wpis.
Przy próbie wpisania nowego adresu dodaje mi nowe znaki ale nie da się skasować tych niepotrzebnych.

1_0_1_32DF_190_13E_820000_0_0_0.jpg

Szczerze Ci napiszę, że nie przypominam sobie, aby poprawnie działało to z poziomu MENU.
Zbyt dużo czasu upłynęło, abym mógł napisać, dlaczego tak było.
W GOS zawsze preferowany był terminal. Jest o tym na naszej WWW 🙂

• Like 1
  • Sad 1
W dniu 6.06.2021 o 15:02, TomEk napisał:

Być może to głupie pytanie, ale jak wyedytować z poziomu pilota źródło aktualizacji ?
Chciałem zmienić adres, ale nie wiem jak skasować stary wpis.
Przy próbie wpisania nowego adresu dodaje mi nowe znaki ale nie da się skasować tych niepotrzebnych.

Masz bardzo stary soft, polecam wpierw pobranie aktualnej wersji z graterlia.tv. Nawet jak ręcznie zmienisz ścieżki, to najprawdopodobniej dekoder nie przetrwa aktualizacji. Nowe obraz z GUI są skonfigurowane tak, że zawierają praktycznie wszystko co jest potrzebne 99% użytkowników, a po uporządkowaniach repozytoriów ewentualne aktualizacje prostsze.

Godzinę temu, 314TeR napisał:

Masz bardzo stary soft, polecam wpierw pobranie aktualnej wersji z graterlia.tv. Nawet jak ręcznie zmienisz ścieżki, to najprawdopodobniej dekoder nie przetrwa aktualizacji. Nowe obraz z GUI są skonfigurowane tak, że zawierają praktycznie wszystko co jest potrzebne 99% użytkowników, a po uporządkowaniach repozytoriów ewentualne aktualizacje prostsze.

Dziękuję za odpowiedzi.
Zabierałem się z rok temu za aktualizację softu, ale nie mogłem znaleźć dokładnego tutoriala z tym jak to zrobić, a teraz to nawet nie mogę czasu znaleźć by się w to zagłębiać.
Mam nawet pobrany najnowszy soft ale tak jak pisałem wyżej nie mam na nic czasu i nie chcę popsuć tunera.